Kadra

Małgorzata Szkolak

Terapeuta

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień. Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz uzyskała Dyplom w zakresie specjalisty psychoterapii uzależnień w Instytucje Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Od 16 lat prowadzi psychoterapię osób uzależnionych, współuzależnionych oraz DDA.

Posiada długoletnie doświadczenie praktyczne w pracy z osobami potrzebującymi różnego rodzaju pomocy psychologicznej.

W pracy terapeutycznej dobra relacja i zaufanie mają dla mnie podstawowe znaczenie. Pacjent, z którym pracuję może liczyć na moją obecność, życzliwość i usilne dążenie do zrozumienia go i natury jego problemów. Pracuję w myśl zasady, że każdy człowiek posiada naturalne zasoby do rozwoju i ze zwyciężenia trudności, a rolą terapeuty jest pomoc w ich odkrywaniu.

Irena Ozdoba

Terapeuta

Jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, a także seksuologiem klinicznym. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, substancji psychoaktywnych.

Certyfikaty

  • Certyfikat uzależnienia behawioralne w zakresie pracoholizmu i hazardu (2015)
  • Certyfikat Candis (2014)
  • Certyfikat specjalisty uzależnień SP/0803/2013 (2013)

Paweł Horowski

Dietetyk

Absolwent technologii żywności i żywienia człowieka oraz studiów podyplomowych z zarządzania jakością i bezpieczeństwem w przemyśle spożywczym. Doświadczony technolog żywności Ukończył studia magisterskie z zakresu dietetyki oraz odbył liczne staże i praktyki (m. in. w szpitalu Kopernika w Krakowie, poradni dietetycznej Dietetyk 24 oraz w Domu Pomocy Społecznej w Nowy Sączu).

Zajmuje się układaniem jadłospisów redukcyjnych, dla osób w oparciu o określone jednostki chorobowe oraz uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe.

Paweł Nowak

Terapeuta

Nazywam się Paweł Nowak. Jestem instruktorem terapii uzależnień w procesie certyfikacji.
Ukończyłem specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii uzależnień w Polskim Towarzystwie Przeciwdziałania Narkomanii w Katowicach. Uczestniczyłem w szkoleniu organizowanym przez Szpital kliniczny im. Józefa Babińskiego w Krakowie dotyczącym „Dialogu Motywującego w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi”.

Doświadczenie zawodowe zdobywam w Poradni Profilaktyki i Terapii MONAR w Krakowie, gdzie pracuję indywidualnie z pacjentami.

Najważniejszy jest dla mnie człowiek i relacja jaką uda Nam się zbudować. Bliski jest mi w mojej pracy „Dialog Motywujący” . Akceptacja i zaangażowanie w problemy osób z którymi się spotykam traktuję priorytetowo. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, pracuję na emocjach i zasobach, które każdy niewątpliwie ma.

Swoją prace poddaje superwizji.

Nie wiesz, czy masz problem?

Umów się na próbną sesję: 48 608 100 440 (całodobowo)

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Oaza.sos.pl

Grojec, ul. Jana III Sobieskiego 12

32-566 Alwernia

tel : 48 608 100 440 (całodobowo)

e-mail : biuro@oaza.sos.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: czynne całą dobę

Możliwość finansowania leczenia przez: